Tuesday, January 10, 2012

Elektronik ses fenomeni

Fenomen Elektronik Elektronik Sesler Olayları kısayol anlamına gelir bir dönem oy EVP kayıt aygıtlarına kaydedilen oy bir olgu, ne tür olursa olsun varlık, tanıdık ihlal oy kaynağı olması ya da bazılarının iddia ettiği gibi, onlar bize ölü ve girişimlerinin seslerini kayıt olduğu için bu sesler genellikle açıklıyor kısa ve hızlı ve tam bir kelime için nadiren son açıktır ve belki de bir ya da iki en fazla, tam bir cümle anladım ve bu sesleri kayıt sürecinde iken duymak olmadığını kanıtlar, ölenlerin yaşam sesleri olduğunu EVP olgusu sadık inanılan kaydedildi, ancak bitmiş ve başlar ne zaman bilerek ya da nasıl anlamadan doğrudan kasete ölü sol seslerini ruhları duymak!

 Birkaç gün içinde Bilimsel dergi Edison gazeteciler o ölü iletişim için kullanılacak bir cihaz icat üzerinde çalıştığını söyleyerek, okşadı, tabii ki ölü bağlanmak için bir cihaz icat etmek gerçekten mümkün, hatta bir şaka olarak Edison anlamak için gazeteci rahatsız, ama Bdaapth Bu pek çok ilgi uyandırdı duyurdu, bir kargaşa yükseltmek için hevesli hikaye düğmesine basın yayınlayın ?Ellili fikrinin dünya von Salaze bir coşku ve kabin oluşan basit bir cihaz kayıt ve harici hoparlörlere bağlı mikrofonlar kapalı dünya Raymond Biles tasarım vardır ve ardından başlayan kayıt olarak, hoparlörlerden kabin içinden herhangi bir ses duymadım kayıt işlemi sırasında önemli bir nokta notları, ama ne zamankayıt cihazı göğüsler garip aralıklı sesler o kaynağı değilsiniz veya kayıt duymak sadece, ne kaynak sesleri doldurmaya başladı?

Hayat şu ses kaynak, o yayımlanarak Raymond 1979 yılında Psişik AR-Salaze için Amerikan Derneği'nin dergisi Gazetesinde bu anlamda çalışmalar kitabının, İsveç yönetmen ile 1959 yılında Ölü itibaren ölüler Telefonu Çağrılar telefon aramaları yayınlanan derhal açıkladı Salaze Kayıttan sonra notları dinlerken Friedrich Jornson, ötücü kuşlar hakkında bir kısa film çekildi, insan figürleri sesleri arka planda görünen var .. Özellikle bilinmeyen bir kaynaktan gelen bir erkek sesi Norveççe konuşan.

Friedrich dikkatini ne etkisi o insan figürleri sesleri tüm birden fazla dil bilen bulunan 100 binden fazla kayıt oturum açtı yaptığı araştırma bilim psikolojik Konstantin Rodev yılında annesinin vefat eden eş-Friedrich bir mesaj, kayıt başardı bir süre sonra duyurmak, onun kayıtları tatili, bu yüzden onun kayıtları sundu Bu halk, onu duydum tek değildir ve ona bu sesleri size söylediklerini çevirisinde yardım emin olmak için .. Daha sonra en önemli adıma kayıtlı soruları ve bu sorulara beklenen cevaplar olmaktır daha sonra bant görünür ve sonra tartışma başlatmak için bu kayıtları tanıttı.

. Çoğunluk bu kayıtları cevapları ve yazı ile ortaya çıkan sesleri soruları ile ilgili olmadığından, başarısız ilan yaptığı araştırma için buraya Rodev durdurmak Rodev istedi ve 1980 yılına kadar Bölüm unuttum olduğunu. Bu yıl, bir bilim adamı ve William O'Neill o pickup, William için yaptığı araştırma bırakarak, dünya, altı yıl önce ölen George Muller, yönü William tarafından icat Spiricom cihaz yaşayan ve 1982 yılında William kendisini bir ölü adamın ruhu ile bir görüşme yapmak mümkün olduğunu açıkladı denilen bir cihaz icat etti

Ve ücretsiz olarak herkes tarafından erişilebilir olma özellikleri cihaz yayınlanan, ancak hiç kimse başarılı bir sistemi uygulamak başardı, ya da bir şey bağlanmak için kullandığınız, hatta ortağı William Son olarak, William başarısı olağanüstü psikolojik ve 1982 yılında Sarah Aastep oy olay için Amerikan Derneği oluşturmak döner açıkladı Elektronik ses Olayları e Amerikan Derneği, bir dernek değil kar amacı gütmeyen, ancak bu olgu konusunda kamuoyunu eğitmek için, aynı zamanda 1976 yılından bu yana bu olgu kayıt uygulanan Sarah ilan ve bazı Oqarabhaoasedkaúha için sesli mesajları kaydetmek başardı ve on sekizinci yüzyılın bir adamın bir ses kaydı var ve sesler diğer gezegenlerden gelen.

Mart 2003, özel bir cihaz analiz ve test edilmiş, ardından 2005 yılında yaptığı araştırma sonucunda yayınlanmadan önce onlar, onlara anlamlı olacaktır emin olmak için halka sunulan bazı sesler kayıt kullanılmak üzere, cihazın bin olarak adlandırılan Alexander Macrih tasarımın arkasında yatan bilimi bir araştırmacı olarak. Ve bu devam eden bu konu ile obsesyon ve o da bu olgu hayaletler ve onları ve yakalamak bulmak için yollar bağlantı Roa doğal olarak bilim ile ilgilenen başladı önemi iki katına, sonra araştırmacı John Zafas söylediği gibi kendisi, bu olayın yayılmasında önemli bir rol oynar İnternet oynanan: Gerçek saplantı hayaletler arayan Internet isabet .

. Her şeyin mümkün olduğu bu ve araştırmacılar hayalet kayıt varlığı adanmış hayalet nerede ve teyp, ses ve video belirlemek ve hayaletler hakkında konuşmak ve bu olay hakkında konuşurken yakaladı siteleri olmak için kullanılan EVP metre olarak, j bu fenomeni dayalı cihazlar icat başladı ve ses kayıtları bulunmaktadır onları, o kadar Uluslararası hayalet Avcıları Derneği yerini iddia daha bin kayıt daha sayfalarını, hayalet kayıtları sunar, böylece daha sonra fenomen kendisi ilgilendiren ilan, hayaletler ve balıkçılık uzak yerlerde ortaya çıktı ve nasıl ölenlerin bırakmış olanlar bağlanmak için kullanılabilir.

Ve fenomen bir gerçeklik haline gelmiştir, çünkü kaçınılmaz değildir, bu açıklamaların bazı açıklama yapmadan, bu sesleri doğrudan kasetleri kendi seslerini bırakmak yaşam imkanı olduğunu teorisi de dahil olmak üzere, doğa arkasında bilim güveniyor, ya da bu ürünü sesleri anlamak amacıyla ortaya çıkmaya yorumlar başladı üstün zihinsel kapasitesi, deney yapmak, ama onlar bu sesleri diğer gezegenlerin geldiğini, son olarak, bu seslerin kaynağı olan ve bilmiyorum edenler.

: Öte yandan da dahil olmak üzere daha akılcı açıklamalar, ortaya çıktı
1 - Bu kayıt cihazları, radyo dalgaları almak mümkün elektrik devreleri bir ürünü sesler söyledi.

2 - Bir ses duydu ise insan aklının bağlı Pareidolia İşitsel Teorisi, örneğin, bu ses tarafından temsil edilen en yakın sözcük, bellek rastgele yakın ses bir ses getirmek için çalışıyor: Cal .. Bu babanın sesine ses yakındı, baban o oy ve bir köpek söylediği inanacaktır.

3 - rasgele kelimeler yakın Altgesal ses sorunu cihazın parçaları imha yol açabilir herhangi bir cihaz yoksun olmayan teknik arızalar.

4 - bu sesleri arındırmak için girişimleri verilen nelerdir .. Vmrahal artırmak ve geliştirmek ve bant bu seslerin verilmesi neden olabilir açıklamak.

 Ve son olarak ... Bu olay sadece mitler olmalı ve davet bilim adamları tarafından tekrar ama bu olgu var ve etkili bir gerçeği haline gelmiştir ne yatıyor olabilir .. Ve böylece araştırma ve çalışmalar dünyasından edebiyat ve sinema dünyasına kendi yolunu buldu.Lübnan kökenli ve Exorcist bu romanı o Legio adı verilen ikinci bir kısmını yazmış roman zamansız Exorcist William Peter Plante yazar ile Amerikan ve yazar yayımlanan romanı Örüntü Tanıma, aynı fenomeni kullanarak açık EVP ve yazar William Gibson ile ölülerin yeni kayıt seslerin karakterlerden biri 2003 ve televizyon size belgesel, Hayalet Avcıları olarak ünlü dizi Hayalet Fısıltı içinde olgusunun söz bulacaksınız, size Sixth Sense ve White Noise gibi popüler filmlerde bu olayın söz bulabilirsiniz sinemada onlarla temas için girişimlerini içinde hayalet varlığını ölçmek için bu olay kullanıyoruz.